Sprzedam części zamienne do koparek XCMG! Oryginalna, najlepsza cena!

 

微信图片_20200901110335  103

NIE. Numer części Nazwa Uwagi
1 805004799 śruba M36 × 330 Śruba Koparka XCMG XG215CB
2 802138347 Prawe szkło Koparka XCMG XG215CB
3 802103361 Szkło do świetlika Koparka XCMG XG215CB
4 802103362 Szyba tylnej szyby Koparka XCMG XG215CB
5 802138348 Szyba tylna lewa Koparka XCMG XG215CB
6 802103357 Przednia szyba Koparka XCMG XG215CB
7 802103358 Ruchoma szyba okienna Koparka XCMG XG215CB
8 802103359 Szyba tylna Koparka XCMG XG215CB
9 802103356 Szyba Koparka XCMG XG215CB
10 802103570 Montaż wycieraczki Koparka XCMG XG215CB
11 802103571 Wycieraczka Koparka XCMG XG215CB
12 800152645 Amortyzator silnika Koparka XCMG XG215CB
13 819909162 Filtr oleju Koparka XCMG XG215CB
14 800148008 Filtr paliwa Koparka XCMG XG215CB
15 800151162 Wkład filtra paliwa (zgrubny) Koparka XCMG XG215CB
16 312600130 Montaż rur diesla Koparka XCMG XG215CB
17 310800199 Montaż rur diesla Koparka XCMG XG215CB
18 803504663 Czujnik poziomu wody Koparka XCMG XG215CB
19 800105464 QL02B158166 Zacisk Koparka XCMG XG215CB
20 800104566 Zespół filtra powietrza Koparka XCMG XG215CB
21 800151038 Wkład filtra powietrza (wewnętrzny) Koparka XCMG XG215CB
22 800151039 Wkład filtra powietrza (zewnętrzny) Koparka XCMG XG215CB
23 800104931 Rura wylotowa silnika Koparka XCMG XG215CB
24 800104560 DS01D125070 Zacisk węża Koparka XCMG XG215CB
25 800104936 Rura wlotowa wody do silnika Koparka XCMG XG215CB
26 800353335 Montaż chłodnicy Koparka XCMG XG215CB
27 819910483 tłok (GRADE = CX) Koparka XCMG XG215CB
28 819910469 Utwardzony i złoty Koparka XCMG XG215CB
29 800105006 Utwardzony pierścień Koparka XCMG XG215CB
30 800148376 kołek Koparka XCMG XG215CB
31 800149091 połączyć Koparka XCMG XG215CB
32 800148378 śruba (M20 × 49,5) Koparka XCMG XG215CB
33 800149093 Slinger Koparka XCMG XG215CB
34 800149094 Slinger Koparka XCMG XG215CB
35 800148379 pierścień Koparka XCMG XG215CB
36 800149086 bieg (ID = 361, Z = 129) Koparka XCMG XG215CB
37 819910474 wkładka (OD, GRD = 1; ID, GRD = AX) Koparka XCMG XG215CB
38 819910475 wkładka (OD, GRD = 1; ID, GRD = CX) Koparka XCMG XG215CB
39 800104414 Pompa wodna Koparka XCMG XG215CB
40 800104394 Pasek (L = 1226,3-PIECES, 设定) Koparka XCMG XG215CB
41 800104397 Turbosprężarka Koparka XCMG XG215CB
42 800105008 Filtr Koparka XCMG XG215CB
43 800104396 Uruchom silnik Koparka XCMG XG215CB
44 800157250 generator Koparka XCMG XG215CB
45 803007151 Prawy zawór pilotowy Koparka XCMG XG215CB
46 803007152 Lewy zawór pilotowy Koparka XCMG XG215CB
47 803072054 Nożny zawór pilotowy Koparka XCMG XG215CB
48 803075379 Pilotowy zawór elektromagnetyczny Koparka XCMG XG215CB
49 310703584 Zespół bloku do zbierania oleju Koparka XCMG XG215CB
50 803072054 Właz pilota Koparka XCMG XG215CB
51 800366361 Zespół koła nośnego XDT190E-WJ Koparka XCMG XG215CB
52 805006280 śruba M16 × 45 Koparka XCMG XG215CB
53 414102910 XDY190 Zespół koła prowadzącego Koparka XCMG XG215CB
54 800308239 Napinacz Koparka XCMG XG215CB
55 414102908 Rolki Koparka XCMG XG215CB
56 805006281 śruba M18 × 90 Koparka XCMG XG215CB
57 803091612 silnik podróżny Koparka XCMG XG215CB
58 414102911 Kierownica Koparka XCMG XG215CB
59 803007160 Cylinder łyżki Koparka XCMG XG215CB
60 310600265 Płyta łącząca lewa Koparka XCMG XG215CB
61 310601958 Jedno łącze Koparka XCMG XG215CB
62 310600266 Prawa płyta łącząca Koparka XCMG XG215CB
63 805046677 śruba M20 × 160 Koparka XCMG XG215CB
64 800107893 Filtr paliwa Koparka XCMG XG215CB
65 803308664 Filtr powrotny oleju Koparka XCMG XG215CB
66 803202249 Zestaw do naprawy cylindra w sztyfcie Koparka XCMG XG215CB
67 803202250 Zestaw naprawczy cylindra łyżki Koparka XCMG XG215CB
68 803202251 Zestaw naprawczy siłownika wysięgnika Koparka XCMG XG215CB
69 803202620 Zestaw naprawczy do nadwozia obrotu centralnego Koparka XCMG XG215CB
70 800140917 Samochodowy pasek klinowy Koparka XCMG XG215CB
71 803547413 Skraplacz Koparka XCMG XG215CB
72 819909396 Sprężarka klimatyzacji Koparka XCMG XG215CB
73 800104270 Silnik przepustnicy Koparka XCMG XG215CB
74 803608689 Uruchom przekaźnik Koparka XCMG XG215CB
75 860151969 Filtr pilota Koparka XCMG XG215CB
76 803608842 Przekaźnik Koparka XCMG XG215CB
77 801503883 Klawisz startowy Isuzu Koparka XCMG XG215CB
78 801536002 Uniwersalny kluczyk do koparki XCMG Koparka XCMG XG215CB
79 803701726 bezpiecznik 10A Koparka XCMG XG215CB
80 803701727 bezpiecznik Koparka XCMG XG215CB
81 860121342 O-ring i zestaw naprawczy Koparka XCMG XG215CB
82 803608695 Ręczny wyłącznik zasilania Koparka XCMG XG215CB
83 803590763 Zawór rozprężny z montażem śrubowym Koparka XCMG XG215CB
84 803547418 Zewnętrzny filtr cyrkulacyjny Koparka XCMG XG215CB
85 803547419 Wewnętrzny filtr pętli Koparka XCMG XG215CB
86 803588287 lampa robocza Koparka XCMG XG215CB
87 803608900 Elektromagnetyczny przekaźnik mocy Koparka XCMG XG215CB
88 803194476 Filtr ssący Koparka XCMG XG215CB
89 310600284 Koparka XCMG XG215CB
90 310603145 Koparka XCMG XG215CB 机
91 Nakładka gąsienicowa 800MM Koparka XCMG XG215CB
92 819951081 Lewy ząb Koparka XCMG XG215CB
93 819951082 Prawy ząb Koparka XCMG XG215CB
94 310600289 Koparka XCMG XG215CB
95 803504622 Sterownik klimatyzacji Koparka XCMG XG215CB
96 803547415 Rura czynnika chłodniczego Koparka XCMG XG215CB
97 803547416 Rura czynnika chłodniczego Koparka XCMG XG215CB
98 803547414 Rura czynnika chłodniczego Koparka XCMG XG215CB
99 308009027 Napinacz rowka B. Koparka XCMG XG215CB
100 803547411 Montaż parownika Koparka XCMG XG215CB
101 860124184 Pływająca uszczelka olejowa Koparka XCMG XG215CB
102 819910482 tłok Koparka XCMG XG215CB
103 819910474 Poziom tulei cylindrowej 1 Koparka XCMG XG215CB
104 800105011 Podkładka cylindra Koparka XCMG XG215CB
105 Zestaw naprawczy silnika Koparka XCMG XG215CB
106 800347167 śruba M20 × 1,5 TRACK BOLT Koparka XCMG XG215CB
107 800347161 MASTER TRACK PIN Koparka XCMG XG215CB
108 800305425 Montaż toru 800MM Koparka XCMG XG215CB
109 Zestaw naprawczy silnika podróżnego Koparka XCMG XG215CB
110 805046416 śruba M10 * 30 Koparka XCMG XG215CB
111 śruba M10 * 40 Koparka XCMG XG215CB
112 śruba M10 * 50 Koparka XCMG XG215CB
113 śruba M12 * 30 Koparka XCMG XG215CB
114 śruba M12 * 80 Koparka XCMG XG215CB
115 śruba M12 * 100 Koparka XCMG XG215CB
116 819908996 Montaż szyny łańcuchowej Koparka XCMG XG215CB
117 310702416 Łożysko Koparka XCMG XG215CB
118 803172436 Pierścień przeciwpyłowy PYŁOODPORNY Koparka XCMG XG215CB
119 310702417 TULEJA łożyskowa Koparka XCMG XG215CB
120 803172435 Pierścień przeciwpyłowy PYŁOODPORNA USZCZELKA Koparka XCMG XG215CB
121 803172437 Pierścień przeciwpyłowy PYŁOODPORNY Koparka XCMG XG215CB
122 310702419 TULEJA łożyskowa Koparka XCMG XG215CB
123 Głowa konia Koparka XCMG XG215CB

 

Koparka XCMG XG215CB


Czas postu: październik-27-2020